Online Rezervasyon

Yetişkin
(12+)
Çocuk
(2-12)
Bebek
(0-2)
Öğrenci
(13-24)
65+
(65+)
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

İstanbul - Trabzon Uçak Bileti

İstanbul - Trabzon Uçak Bileti

 

Trabzon

İstanbul

İstanbul - Trabzon arasındaki 1.069 kilometrelik mesafeyi bir saat kırk beş dakika gibi bir süreye


 indirmenin en pratik yolu, uçak bileti olarak kabul ediliyor.

İstanbul – Trabzon arası planladığınız iş seyahatleriniz ve turistik gezileriniz için SunExpress, Pegasus, AtlasJet, OnurAir, THY ve BoraJet uçak bileti seçeneklerinden yararlanarak hem zamandan hem de bütçeden tasarruf etmiş olursunuz.


Karadeniz Bölgesi’nin doğu kesiminde yer alan en güzel şehirlerden biri olarak Trabzon ile pek çok farklı medeniyete ev sahipliği yapmış olan İstanbul arasında bir köprü oluşturan uçak bileti seçeneği, özellikle son üç yıldır sıklıkla tercih ediliyor. Karayolu ulaşımının uzun bir süreyi kapsaması ve uçak bileti kampanyalarının artış göstermesi, İstanbul – Trabzon arasında vazgeçilmez bir ulaşım seçeneği olarak görülüyor.


Ucuz ve uygun uçak bileti fiyatları sunan PratikUcakBileti.com portalı, Anadolu Jet’ten THY’ye, Atlas Jet’ten Onur Air’e, Bora Jet’ten Sun Express’e kadar pek çok firma ile çalışıyor. Online olarak satın alınan tüm uçak bileti seçeneklerinde 12 aya kadar taksitli ödeme avantajları sunan bu sistem, 65 yaş üzeri indirimli uçak bileti ve öğrenci indirimli uçak bileti seçenekleriyle de pratik bir online e bilet portalı olduğunu doğruluyor.

 

İstanbul – Trabzon uçak biletinizi uygun ve ucuz fiyatlarla satın almak için seyahat tarihinizi, önceden planlamanızı öneriyor.

 

Haberler