Online Rezervasyon

Yetişkin
(12+)
Çocuk
(2-12)
Bebek
(0-2)
Öğrenci
(13-24)
65+
(65+)
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

İstanbul - Merzifon Uçak Bileti

İstanbul - Merzifon Uçak Bileti

 

İstanbul

Amasya Merzifon Uçak Biletiİstanbul, Atatürk Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı olmak üzere iki adet havaalanına sahip olan ve havayolu ulaşımının en yoğun kullanıldığı kentlerimizden biridir. Amasya Merzifon Havalimanı ile önemli bir uçak bileti potansiyeline sahip olan İstanbul, hem Atatürk Havalimanı çıkışlı hem de Sabiha Gökçen Havalimanı çıkışlı uçuşlarla İstanbul – Amasya arasındaki mesafeleri kısaltmaktadır.


İstanbul – Merzifon arasında karayolu ile yaklaşık olarak 690 kilometrelik bir mesafe bulunmaktadır. Karayolu ulaşım araçları tercih edildiğinde İstanbul – Amasya arası 8 saati aşan bir yolculuk zamanına sahiptir. Pegasus ve Türk Hava Yolları (THY) gibi havayolu firmalarının uçak bileti hizmeti sunması neticesinde bu süre, 1 saat 30 dakika gibi bir zaman indirilmiştir.


İstanbul – Merzifon arasında uçuş seferi düzenleyen Pegasus Havayolları, Sabiha Gökçen Havalimanı çıkışlı uçuşlar gerçekleştirirken Türk Hava Yolları (THY) ise Atatürk Havalimanı çıkışlı uçuşlar gerçekleştirmektedir. Bu durum da İstanbul’da yaşayan Amasya yolcuları için büyük ölçüde kolaylık sağlamaktadır.


İstanbul – Merzifon uçak biletini erkenden satın alan yolcular, ucuz uçak bileti seçeneklerinden pratik bir şekilde yararlanırken PratikUcakBileti.com adresini kullanan yolcular, 2 ay ile 12 ay arasında değişen taksitli ödeme avantajları ile İstanbul – Amasya uçak bileti satın alabilmektedir.

Haberler