Online Rezervasyon

Yetişkin
(12+)
Çocuk
(2-12)
Bebek
(0-2)
Öğrenci
(13-24)
65+
(65+)
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

İstanbul - Hatay Uçak Bileti

İstanbul - Hatay Uçak Bileti

 

İstanbul

Hatay Uçak BiletiTürkiye’nin kuzeybatısında yer alan İstanbul ile Türkiye’nin en güneyinde yer alan Hatay, uçak bileti gibi bir ulaşım aracı sayesinde, yaklaşık olarak 12 saati aşan karayolu ulaşımını 1 saat kırk 40 dakika gibi bir süreye indirilmiştir.


Pegasus Havayolları İstanbul – Hatay kentleri arasında sunmuş olduğu uçak bileti seçeneklerini direkt uçuşlar halinde gerçekleştirdiği için iki şehir arasındaki azami ulaşım süresi fazlasıyla memnun edici bir noktaya ulaşmıştır. Pegasus dışında AnadoluJet Havayolları ve Türk Hava Yolları da İstanbul – Hatay uçak bileti satışı gerçekleştirmektedir.
Anadolu Jet ve Türk Hava Yolları (THY), İstanbul – Hatay uçak bileti seçeneklerinde zaman zaman Ankara Esenboğa aktarmalı ortak uçuşlar düzenlerken haftanın birkaç gününde ise direkt olarak uçuş gerçekleştirmektedir.


İstanbul – Hatay arasında öğrenciden iş adamına kadar geniş yelpazeli bir yolcu kitlesi bulunmaktadır. Bu nedenle İstanbul – Hatay uçak bileti seçenekleri Türk Hava Yolları, AnadoluJet ve Pegasus gibi isimler tarafından uçuş seferlerinin yoğunlaştırılmasına paralel olarak son yıllarda artış göstermektedir.


İstanbul – Hatay uçak biletinizi PratikUcakBileti.com adresi üzerinden taksitli olarak satın alabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için 444 1 883 numaralı çağrı merkezini aramanız yeterli...

 

Haberler