Online Rezervasyon

Yetişkin
(12+)
Çocuk
(2-12)
Bebek
(0-2)
Öğrenci
(13-24)
65+
(65+)
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

İstanbul - Adıyaman Uçak Bileti

İstanbul - Adıyaman Uçak Bileti

 

İstanbulAdıyamanNemrut dağının eteklerinde yer alan Adıyaman, İstanbul uçak bileti ihtiyacını Türk Hava Yolları (THY) aracılığı ile karşılamaktadır. 

 

Atatürk Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na ev sahipliği yapan metropol şehirlerinden biri olarak İstanbul, Adıyaman kenti ile hem ticari bağlara hem de kültürel bağlara sahiptir. Türk Hava Yolları (THY), İstanbul ve Adıyaman arasında 1260 kilometrelik karayolu ulaşım sürecini 1 saat 40 dakika gibi bir zamana indirgeyerek İstanbul – Adıyaman yolcularına zamandan tasarruf etmenin en pratik ve ucuz yolunu sunuyor. Turistik geziler ve doğa gezileri için İstanbulların dinlenme yeri olan Adıyaman, Türk Hava Yolları (THY) sayesinde turizm sektörünü ve ticari ilişkilerini güçlendirmektedir.


Ulaşım seçeneklerinin çeşitlendirilmiş olması ve pratik olması tüm şehirlere ticari ve turizm sektörleri bazında yarar sağlarken Adıyaman şehri de havayolu ulaşımını tercih eden kentlerden biri olmuştur. Bağlantılı ve direkt uçuşlar için önemli bir seçenek olan THY Adıyaman uçak bileti, hem şehrin hem de çevre illerin ticaretine de katkı sağlamaktadır.


İstanbul – Adıyaman uçak biletinizi PratikUcakBileti.com üzerinden taksitli olarak satın alabilir, Adıyaman gezinizi keyifli bir hale getirebilirsiniz.

 

Haberler