Online Rezervasyon

Yetişkin
(12+)
Çocuk
(2-12)
Bebek
(0-2)
Öğrenci
(13-24)
65+
(65+)
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Öğrenci İndirimi

Öğrenci İndirimiUçak bileti satın alırken 13 ile 24 yaş arasındaki öğrenci yolculara %25 uçak bileti indirimi sunan Türk Hava Yolları ve Anadolu Jet Havayolları, PratikUcakBileti.com portalı üzerinden yapılacak online bilet işlemlerinde öğrenci indirimi ve 65 yaş üzeri indirimi gibi avantajlar sunuyor. 


Online sistem üzerinden birçok havayolu firmasının en ucuz uçak bileti seçeneklerini sunan PratikUcakBileti.com, THY ve Anadolu Jet uçak bileti satın alacak yolcular için online rezervasyon panelinde öğrenci yolcu ve 65 yaş üzeri yolcu seçeneklerini barındırıyor. Uçak bileti rezervasyonu ve satın alma sürecini aynı anda gerçekleştiren bu sistem, erkenden yapılan satın alma işlemleri için havayolu firmalarının belirlemiş olduğu oranlarda indirim sunarken promosyon ve kampanyalı biletler haricinde 13 – 24 yaş arasında olan yolculara %25 gibi bir oranda öğrenci indirimi sunmaktadır. Global Sign SSL sertifikalı koruma sistemi sayesinde kredi kartıyla yapılan satın alma işlemlerini güvence altına alan PratikUcakBileti.com, öğrenci indirimi ve 65 yaş üzeri indirimi için %25 indirim oranından yararlanmak için 444 1 883 numaralı çağrı merkezi de hizmet vermektedir.


Taksitli satın alma işlemelerinin tüm avantajlarından yararlanmak için online bilet portalını takip etmeye devam edebilirsiniz.

Haberler