Online Rezervasyon

Yetişkin
(12+)
Çocuk
(2-12)
Bebek
(0-2)
Öğrenci
(13-24)
65+
(65+)
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Antalya - İstanbul Uçak Bileti

Antalya - İstanbul Uçak Bileti

 

Antalyaİstanbulİki tane havalimanına sahip iki güzel şehir, Antalya ve İstanbul... Yılın her mevsiminde büyük bir yolcu potansiyeline sahip olan bu iki kent, uçak bileti ve havalimanı seçenekleri ile yolcu sayısını ve ekonomisini her gün artırıyor. 

 

Türk Hava Yolları (THY), Atlas Jet, Pegasus, Onur Air, Anadolu Jet, Bora Jet, Sun Express gibi isimler, Antalya – İstanbul uçak bileti potansiyelini fark etmiş olacak ki, iki şehir arasında sık sık karşılıklı seferler düzenliyor.


Gerek turizm sektörü, gerek ise ticaret sektörü, Antalya – İstanbul arasındaki bağları kuvvetlendirirken havayolu firmaları da ulaşımı ucuz ve pratik bir şekilde sağlamak adına üzerine düşen görevi fazlasıyla yerine getiriyor.


Antalya – İstanbul gibi uçak bileti varlığının fazlasıyla değerli olduğu bu ulaşım ağında, en ucuz ve en ekonomik fiyatlarla yolculuk yapabilmek için uçak biletinizi erkenden satın almanızı öneriyoruz. Pegasus, SunExpress, AnadoluJet, AtlasJet, Türk Hava Yolları (THY), OnurAir, BoraJet gibi öncü isimlerin Antalya – İstanbul uçak bileti seçeneklerine pratik ve ucuz bir şekilde ulaşmak için PratikUcakBileti.com adresini kullanabilir, tüm biletleme işlemlerinizde 12 aya kadar değişen taksitli ödeme avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Haberler