Online Rezervasyon

Yetişkin
(12+)
Çocuk
(2-12)
Bebek
(0-2)
Öğrenci
(13-24)
65+
(65+)
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Ankara - Muş Uçak Bileti

Ankara - Muş Uçak Bileti

 

Ankara

Muş Uçak BiletiAnkara ve Muş kentleri arasındaki en pratik ulaşım alternatifi uçak bileti olarak kabul ediliyor. Zira bin kilometreyi aşan karayolu mesafesi, 17 saati bulan bir yolculuk süresini de beraberinde getiriyor.


Türkiye’nin başkenti olmasından mütevellit Ankara Esenboğa Havalimanı çıkışlı olarak pek çok kente uçuş seferi düzenleniyor. Özellikle Türk Hava Yolları’nın desteği ile uçuş hayatında başlamış olan Anadolu Jet Havayolları, Esenboğa Havalimanı’nı merkez olarak belirleyip neredeyse tüm Anadolu kentlerine uçak bileti hizmeti sunma politikasıyla Muş ile karşılıklı direkt uçuşlar düzenleyen havayolu firmaları arasında yer alıyor. Ankara – Muş arası direkt uçuşlarla 1 saat 35 dakika süren yolculuk, zaman tasarrufu nedeni ile sık sık tercih ediliyor.

 

AnadoluJet Havayolları dışında, Türk Hava Yolları (THY) ve Pegasus Havayolları da iki kent arasında düzenli olarak uçuş seferi gerçekleştiriyor. THY, İstanbul Atatürk Havalimanı bağlantılı uçak bileti sunarken Pegasus Havayolları ise İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı aktarmalı uçak bileti sunuyor.


Pratik Uçak Bileti online sistemi ile Ankara – Muş uçak biletinizi taksitli ve kredi kartıyla satın alabilirsiniz.

Haberler