Online Rezervasyon

Yetişkin
(12+)
Çocuk
(2-12)
Bebek
(0-2)
Öğrenci
(13-24)
65+
(65+)
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners
VTEM Banners

Ankara - Erzurum Uçak Bileti

Ankara - Erzurum Uçak Bileti

 

Ankara

Erzurum Uçak BiletiTürkiye’nin yüz ölçümü bakımından büyük kentleri arasında yer alan Ankara ve Erzurum, havaalanına sahip olmaları nedeniyle pratik bir ulaşım imkanına sahiptir.


900 kilometreye varan karayolu mesafesi, AnadoluJet Havayolları’nın direkt uçuşları sayesinde 1 saat 30 dakikaya kadar indirgenmiştir. Palandöken dağının eteklerinde yer alan Erzurum, özellikle kış sezonunda kayak turizmi ile pek çok turiste ev sahipliği yapıyor. Uçak bileti seçeneği ile Erzurum’a pratik bir şekilde ulaşan Ankaralılar, Anadolu Jet ve THY (Türk Hava Yolları) ile zaman tasarrufundan kolaylıkla faydalanabiliyor.


Anadolu Jet Havayolları, Ankara – Erzurum arasında direkt uçuşlarla beraber zaman zaman İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı aktarması da sunmaktadır. Türk Hava Yollar ise Ankara – Erzurum arasında İstanbul Atatürk Havalimanı aktarmalı uçak bileti seçenekleri sunmaktadır. Havayolu firmalarının aktarmalı uçuşları sayesinde Ankara – İstanbul – Erzurum şehirleri arasında bağlantı sağlanabiliyor.


1 saat 30 dakika gibi azami bir zaman diliminde Ankara – Erzurum arasında ulaşım sağlamak için uçak bileti işlemlerinizi PratikUcakBileti.com ile gerçekleştirebilirsiniz.


444 1 883 numaralı çağrı merkezini arayarak telefon üzerinden de uçak bileti satın alabilirsiniz.

Haberler